Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez az új őrület valami új...

Mi ez az új őrület valami új kripto bányászat hélium a neve?

Figyelt kérdés
Most azt olvasom valami ingyen gépeket adnak most,hogy bányásszon aki szeretne,de nekem ez a hélium bitcoin is kamu szagú. Hallott már valaki róla? Meg miért adnának ingyen bányászgépeket?

2021. aug. 4. 15:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én most hallok róla először.



Amúgy milyen ingyen, megnéztem a honlapjukat, ott több száz dolláros áron vannak a kütyüjeik.

2021. aug. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Neten olvastam egy nő hírdette,hogy ingyen rendelt meg egy videó alatt írkálták. Bár a nő sem nézet ki nagy iq huszárnak.

A nő videóját nem találom mert a hozzászólást törölték

2021. aug. 4. 15:35
 3/17 anonim ***** válasza:

Ott valami biztos bűzlik a sztoriban.


Megnéztem a hivatalos oldalukat a HNT-nek, ott vannak hardverek de azok több száz ropogós amerikai dollárba kerülnek.

2021. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Be tudnád ide linkelni az oldalt,most kíváncsi lettem. A videó alatt már volt aki városokat akart lefedni gépekkel 🙂 meg ott is volt aki ingyen gépeket írkált.
2021. aug. 4. 15:42
 5/17 anonim ***** válasza:
2021. aug. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ez az IHub hálózat lehet amire te gondolsz, hogy elvileg adnak bérbe hardvert. Emellett van nekik valami affiliate programjuk.


Nyilván én kb most néztem utána először ennek az egésznek és nincsenek elmélyült információim. Viszont mikor valami ingyen pénztermelő csodával állnak elő, és mellé még mindenféle affiliate program előkerül, az nálam kicsit mindig megkongatja a vészcsengőt, hogy nem-e itt esetleg valami burkolt piramisjátékról van szó, mert nagyon sok ugyan ilyet láttam már megbukni.

2021. aug. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6/


Nekem meg ez az egész hélium crypto dolog gyanús. Anno volt egy ilyen crypto kezdeményezés a neve már nem jut eszembe de el is tűnt pedig azt mondták a hagyományos bitcoin crypto pénznél is jobb lesz. Amúgy volt egyszer pl ingyen autós cég ott is adtak olcsón autókat pár év és el is tűnt a cég pár autót kiadott de annyi.

2021. aug. 4. 19:11
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Egy shitcoin a sok közül, nyilván orosz rulett hogy felfut-e vagy sem.
2021. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 SIDLER22 ***** válasza:
100%

A Helium Network egy újfajta hálózat. Aki ennek a hálózatnak az egyik üzemeltetőjévé válik (alias részese lesz) HNT tokent kap fizetségül.

Ezen BELÜL jött létre az iHUB ami akkora potenciált lát ebben a hálózatban, hogy saját költségen legyártják az eszközöket és ingyen kiküldik neked (egyébként a szállítást azt neked kell fizetned).

Aztán a bevételedből vonnak mindig 10 vagy 25%-ot.

Ettől függetlenül megveheted az eszközt 400 dollárért is a helium oldalán és akkor úgy tudom semmilyen levonás nincs.


Senki ne vegye készpénznek amit írtam, de én pár napja foglalkozom ezzel és nekem eddig ez jött le.


Egyébként van egy térkép ahol a már működő routereket lehet keresgélni: [link]

A legjobb, hogy havi árakat is írnak, hogy ki mennyit kapott. 20 dollártól 1800-ig minden van :D

2021. aug. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9/


És szerinted ez egy hosszabb távon működő dolog lesz?

2021. aug. 8. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!