Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelenleg milyen tapasztalatok...

Jelenleg milyen tapasztalatok vannak, akik bármelyik nyugat-európai országban élnek? Megéri még ott lakni vagy már inkább nem számotokra?

Figyelt kérdés
Nekem is van, de kiváncsi vagyok több szemszögből.

2021. aug. 4. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyerekkorom óta élek Németországban, vannak dolgok amik egyértelműen jobbak mint pl. fizetés, jobb orvosi ellátás, szociális segítségek (mint munkanélküli, táppénz vagy nyugdíj), szóval anyagi szempontból egyértelműen megéri.
2021. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szintén Németországban lakok még, de 2 hét oszt megyek haza, mert én azt mondom, hogy anyagilag sem éri meg igazából, aláírom, hogy magasabbak a fizetések, de a kiadások is magasabbak és a világon mindenhol hónapról hónapra élnek az alkalmazottak, aki ügyes az tud Magyarországon érvényesülni ugyanúgy, aki nem, az Németországban vagy az USA-ban sem fog tudni érvényesülni.
2021. aug. 4. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!