Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerettek mezítláb lenni?

Szerettek mezítláb lenni?

Figyelt kérdés
Èn fiú vagyok 30 èves ès azért kérdezem mert nem tudom mi ez betegség vagy nem tudom mi de èn mèg család előtt sem szeretek ìgy lenni csak ha egyedül vagyok.
2021. aug. 5. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én, ha csak tehetem, mezítláb vagyok.

Nyáron mindig úgy járok, szandálban, esetleg papucsban, hacsak nem kell elegánsan megjelenni valahol.

Itthon télen sem hordok általában zoknit, aludni pedig végképp nem szoktam benne.

Teljesen mezítláb (szandál, papucs nélkül) is szeretek lenni, ahol lehet, itthon, ill. strandon, vagy akár kertben.

Nekem jó érzés, szabadabbnak érzem magam benne, nem zavar, ha mások így látnak, akkor sem, ha a társaságban csak rajtam nincs zokni. Elegánsabb helyen, ill. hűvös időben úgyis felöltözök rendesen (lásd: fentebb).

36F

2021. aug. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szkafanderben jársz-kelsz?
2021. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem csak valamiért nem tudom miért nem megy. Szègyenlőssèg talán.
2021. aug. 5. 16:45
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Aha, most is mezítláb vagyok
2021. aug. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Otthon ilyenkor nyáron mezitláb vagyok, ha kimegyünk a telekre, amig haza nem jövünk mezítláb vagyok, egyet úszni a kis-Dunán mezítláb megyek, kerti munkát szintén, szóval mindig.
2021. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezen az égvilágon semmi szégyellni való. Senkit nem bántasz vele, senki becsületébe nem gázolt, kárt nem okozol neki, akkor miért ne tedd azt, ami neked tetszik?
2021. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor csak tehetem mezítláb vagyok, még a munkahelyen is ha egyedül vagyok 😁
2021. aug. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Szintén, még télen itthon is mindig mezítláb vagyok.
2021. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zsófi_1 válasza:

Én a kertben, meg a falunkban a környéken szoktam mezítlábazni.


Illetve az összes fesztiválon végig mezítláb vagyok. Gyakran már odafele a vonaton is.


Városban azért inkább szandiban.

2022. ápr. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!