Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mitcsináljak?

Szerintetek mitcsináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, rengeteg követőm va 3000 de igazabol rajottem hogy eleg lenne max 400.. de nem akkarom őket kitorolni.. szerintetek mitt tegyek? Az lenne a legjobb ha be tudnam rakni őket kovetesi keresekbe
2021. aug. 8. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Idejöttél dicsekedni, hogy mennyi követőd van? Akkor biztos jó kis dugnivaló muflon lehetsz!
2021. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te esküszöm ugy vagy buta, ahogy vagy, és meg ertelmezni se tudod azt amitt írtam, de okoskodsz, én nem azt írtam hogy "jaaj mert nkm milyen sok követőm van" hanem hogy, ki szeretnem őket törölni mert nekem nem kell ilyen sok, eleg lenne max 400, de kitorolni nem szeretném őket, ezert az lenne jo ha követési kérdésekbe tudnam őket rakni! Remelem mar erted😀
2021. aug. 9. 00:26
 3/8 A kérdező kommentje:
Kérésekbe*
2021. aug. 9. 00:26
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

"nekem nem kell ilyen sok"

Ilyen felfogással akár törölhetnéd is magad. Mert amúgy biztosan azért követnek, mert tudják, hogy neked az "kell".

2021. aug. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod hogy kövessenek, akkor minek kezdtél el tartalmat gyártani az adott platformra? Általában azért követnek be emberek mert tetszik nekik a munkásságod. Most úgy kezelted a követőidet mintha tárgyak lennének, pedig ők is húsvér emerek mint te. Egyébként négyessel egyetértek. Ha nem akarod hogy kövessen senki töröld a fiókod.
2021. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg eleve a válaszból amit adtál elsőnk vágjuk csak ki ezt a két részt a szövegből: "ki szeretném őket törölni" "de kitörölni nem szeretném őket". Szép kis pálfordulás😆
2021. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat vártam! Ha valamit hülyén fogalmaztam meg, vagy esetleg nem írtam helyesen, kedves kötekedős magyarok! Tisztelet a kivetelnek, tehát németországba keztem mar az első osztalyt, ezert internetről tanultam meg úgymond még "ezt is amit most tudok"
2021. aug. 21. 20:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Attól még, mert nem akkarom hogy legyen 3000 kovetom, mar toroljem le magam? Ooo tenyleg olyan emberek mint én?? Azthittem ufók, de kösz a fel világosítást, nagyon kedves vaaagy😆 eszmeletlen komolyan. A magyarok csak kotekedni tudnak? Szörnyű. Lehet hülyén fogalmaztam meg, nem takadom, de ezzel az egeszel azt ertetem, hogy jó az insta, es szeretem, nincs vele semmi gondom, csak nem akkarok ennyi kovetot. Ennyi.
2021. aug. 21. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!