Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sorozatbarátra hol lehet...

Sorozatbarátra hol lehet meghívót szerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hol lehet a sorozatbarátra meghívót szerezni?

Keresgéltem Facebook csoportokat is, de sajnos egy ideje egyik ilyen oldal sem aktív már.

A válaszokat előre is köszönöm!


2021. aug. 9. 09:52
 1/3 mindentudó99 ***** válasza:
Már nem adnak egy ideje meghívási lehetőséget. Ha valakinek maradt régről meghívója azt még felhasználhatja. Egyszer kétszer küldtem meghívót itt vadidegennek. De felesleges így osztogatni mert az illetőt kitiltottták én meg figyelmeztetést kaptam. Ez a hála a segítségért. El nem tudom képzelni milyen szabályt nem lehet ott betartani
2021. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szigorítottak a szabályokon, ezért senki nem kap új meghívót, csak a korábbról meglévőt küldheti el. Pont ezért nem is nagyon küldenek idegeneknek az emberek, mert nem fognak helyette újat kapni, ráadásul továbbra is bajba kerülhetnek, ha a meghívott fél szabályt szeg. Ha az ismerőseid között senki nem tud meghívni, akkor talán különböző sorozatokkal kapcsolatos csoportokban lehet érdemes keresgélni, bár nem tudom, hogy ott jó szemmel nézik-e az ilyen kéréseket, kérdéseket.
2021. aug. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors, pontos válaszokat!
2021. aug. 9. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!