Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek tul rajta?nem...

Hogyan lépjek tul rajta?nem tudom elfogadni hogy vége,valami tipp?Nemrég szakitotunk

Figyelt kérdés
2021. aug. 9. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan lépjek túl rajta?"

Úgy, hogy megbékélsz a döntésetekkel, vagy az ő döntésével, elengeded a dolgot, és a jövőddel foglalkozol ezentúl.



"Nem tudom elfogadni hogy vége,valami tipp?"

Pedig el kell fogadnod. Ez az Élet rendje. Nem minden tart örökké.

HA nem fogadod el, csak magadnak ártasz, mert a múltban ragadsz. Lépj tovább a jövőd felé. Engedd el. Gyászold meg a kapcsolatot, ha szükséges, de fogadd el, hogy ez már egy elhajózott hajó, egy tovagördült vonat. Nem hiába van az a mondás: "Ne szaladj olyan szekér után, ami nem vesz fel!"

Bölcs mondás.


"Nemrég szakítottunk."

Rájöttem.

A kapcsolatoknak ez a dolga. Vagy élethosszig tartanak (ez a ritka), vagy megszakadnak valamikor.

Most biztos baromira fáj, de ez majd elhalványul, elmúlik.

Zárd le magadban ezt a kapcsolatot, mert ez már nem kapcsolat, hanem a te nyüglődésed. Szedd össze a darabjaidat, rázd magad emberi formába, és legyél kész új kapcsolatra. Ha másképp nem tudsz, változtass magadon is. Új hajszín, új frizura, más öltözködési stílus.


Sok sikert hozzá!

2021. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vedd tudomásul, hogy vége ennek a kapcsolatodnak. Minél hamarább túl teszed rajta magad, annál jobb lesz. Tüntess el körülötted mindent, ami rá emlékeztet.

Nem vagy egyedül, habár ez csekély vigasz. Az első válaszoló nagyon szépen megfogalmazta.

2021. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!