Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alberlővel kapcsolatban...

Alberlővel kapcsolatban szerrtnek kerdezni,Valaki segítene?

Figyelt kérdés
2021. aug. 9. 13:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Van egy alberlő tavaly majus ota nem fizet. Ez a tulajnak nem jo. Vegrehajto is volt. A gond az összepiszkitja vizeli a hazat. Gazt kikapcsoltak , feltöltös villanyora. Azt nem tudjak kikapcsolni. Egy alkohilista patkany . Összepisil mindent. Jogait tudja, kirakni nem lehet Olyan erteke nincs amit eltudnak venni. Boldogitja a lakokat. A tulaj meg a penzet nem kapja meg. Hogy tud megszabadulni tőle a ház?
2021. aug. 9. 13:25
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bírósághoz fordul, és kényszerkilakoltatást kér. AMint megkapja, mehet rendőrökkel, akik páros lábbal fogják kirúgi a házból.
2021. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

- zárak lecserélése

- kidobó emberkék hívása

2021. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Bár ez nem törvényes, de a tulajnak joga és kötelessége rendben tartani az ingó és ingatlan vagyonát. Ezt a szabályt alkalmazta a szomszédom is amikor az albérlője nem fizetett, és nem volt hajlandó elmenni. Egyik nap a szomszéd mint ingatlan tulajdonosa közölte, hogy teljes ablak, ajtó csere lesz, így elvitte a bejárati ajtót, és kiszedte az összes ablakot. Télen nem volt kellemes, így az albérlő hisztizett de elment. Hozzáteszem, nem tudom lett-e bármi következménye a szomszédomnak ezzel a tettével.
2021. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"- zárak lecserélése


- kidobó emberkék hívása"


Aha, bírom ahogy ilyen emberkék akiknek semmi köze nincs ingatlan bérbeadáshoz okoskodnak, meg azt hiszik hogy ez ennyire egyszerű.


A kidobós baromság miatt téged fognak majd önbíráskodásért vinni a bíróságra.


Zárcsere, persze. Pont a szomszédunkba történt meg, hogy lecserélték a zárat, mert a bérlő nem fizetett, meg már mindent kikapcsoltattak, a lépcsőházból lopta az áramot. Ő rendőrt hívott hogy nem tud bejutni az állítólagos bérleményébe, aztán lakatost, aki szépen kifúrta neki a tulaj kicserélt zárát, majd szépen visszament a lakásba.


Talán én sem hinném el ha nem itt mellettünk történt volna...

2021. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű. A berlőnek is joga van , a virus miatt nem tehető ki. Aki kiadta jogasz. Lakasba volt vegrehajto, tavaly majus ota nem fizetett, de ő azt mondta" 2 napja utalt 2 havit" nem utalt semmit. Reszegen megjön összepisil mindent. Talan a rendőreseget lehet rahivni. Szörnyű, hogy nem lehet kitenni a lakasbol.
2021. aug. 9. 14:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja igen, ahogy a kérdező is írja, ha jogalappal tartózkodik a lakásba, és úgy dönt hogy nem fizet, de tagadja, akkor végeláthatatlan jogi huzavona, mire bizonyítható hogy tényleg nem fizetett, és kibaszhatod...
2021. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mikor en alberletbe laktam egy nenininel, csak szobeli megallapodas törtent semnilyen problema nem volt. A mai vilag tele van ilyen patkanyokkal mint ez. Allitolag lakast arult, de vegrehajto szerint nincs is lakasa. Gazt kukapcsoltak, feltöltős villanyora van. Rezson főz. Gondoltam beledugok a zár cilinderbe fogvajot ami beleszorul. Decha rajönnek.Teljesen tanacstalan vagyok
2021. aug. 9. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!