Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Koccintásnál mi mást lehet,...

Koccintásnál mi mást lehet, vagy szokás mondani az "egészségünkre" helyett?

Figyelt kérdés
2021. aug. 10. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mondok mindent ami épp eszembe jut. De én koccintok pl energia itallal is vagy ami épp iszok. Pl dobozos kávé, két decis Topjoy , dobozos kóla üdítő, olyan két vagy három decis. A lényeg hogy egyszerre meg lehessen inni. Tehát két literes kólás flakonnal nyilván nem.

Az is fontos hogy akivel koccintasz az is olyat igyon mint te. Pl ha energia ital, akkor Ő is azt csak max más izűt. Ilyenkor mindig valami épp aktuálisat mondok. Mondjuk füvet vágtunk de abba kellett hagyni mert elkezdett esni az eső. Ilyenkor pl arra iszunk hogy elált az eső. Vagy igyunk arra hogy kitartott a benzin a területre. Ezt nyilván akkor ha a munka végén mikor be fejeztük iszunk mondjuk egy fantát, vagy egy Topjoy-t. Olyat aminek a kupakjába üzenet van. A munkatársaim szerint gyerekes de szerintem menő

2021. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csirio, proszit, fenékig... ilyeneket szoktak
2021. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szkol/Szkul, Csin-Csin, Szalut/Szalud, Na Zdarovje, Csirsz, a Csiriót, és a Proszitot, már előttem írták. Ezek a legismertebbek filmekből, innen-onnan.

Ha történelmet is akarsz, íme:

[link]

2021. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!