Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veszélyes a szellemvilággal...

Veszélyes a szellemvilággal foglalkozni? Van bármilyen formája ami veszélyt rejt? És ha igen akkor mi/melyik része?

Figyelt kérdés
2008. dec. 10. 03:03
1 2
 1/11 anonim válasza:
89%
Igen veszélyes. Unokatestvéremék nagyon belekeveredtek, sajnos már mással nem is foglalkoznak. Iskolát, munkahelyet otthagyták, a többi emberrel alig állnak szóba, csak akik meghallgatják a valóságtól teljesen idegen történeteiket. Orvoshoz nem akarnak menni,mert a szellemek meggyógyítják őket. Én a helyedben nem foglalkoznék vele.
2008. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Veszélyes, mert elveszítheted az életed. Nem fizikailag, hanem szociálisan. No meg a valóságérzékedet, ami szükséges a valóságban való éléshez :D
2008. dec. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Ugy hallottam,ha szellemet idezel es nem kello keppen akkor az elvihet,ami pszihologiailag kihathat rad...

En mar ideztem szellemet..igaz nem hiszek bennuk,de baratok kedveert beleegyszetem..erdekes volt es nem vitt el=))

Sztem sem jo tul belebonyolodni..

2008. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Fizikailag is elveszítheted az életed, ugyanis gyakran próbálkoznak öngyilkossággal, akik belekeveredtek (szerintük a szellemek ilyen utasításokat adnak).
2008. dec. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon is az. A röghöz kötött lelkek, vagyis szellemek,nagyon össze vannak zavarodva, dühösek, és aki zaklatja őket annak akár az életébe is kerülhet. Ne is probálkozzatok vele!
2008. dec. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A röghöz kötött lelkeket a szellemekkel suttogóból vetted?:D
2008. dec. 15. 01:46
 7/11 anonim ***** válasza:
22%
Ezt nem hiszem el :))))) Az egyik hülyeséget kérdez, a másik pedig egy tévésorozatból szedi rá a választ... Emberek, okosodjatok már egy kicsit. Szellemidézés? Hol éltek ti, a középkorban? Akkor még talán elhitték az ilyen dolgokat.
2008. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagypofájú, szkeptikus, cinikus vagány fickó létemre alaposan kicsináltak lelkileg a szellemidézésekkor átélt élmények. A lehülyézést megelőzendő: nem azt mondom, hogy valóban szellemet idéztem, hanem csak azt, hogy akkor, ott átéltem valamit. Valami olyat, ami hetekre elhúzódó álmatlanságot, izgatott éberséget, rémálmokat, sötétben félést(!!!) okozott. Érdekes volt átélni egy-két sikeres szeánszot, de nagyon rossz volt utána sokáig.
2009. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szellemek nem ártalmasak csak nagyon zavarodottak.
2009. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a szellemidézéssel kell nagyon vigyázni.
2011. jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!