Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annyira boldogtalan vagyok....

Annyira boldogtalan vagyok. Semmi értelmét nem látom már az életemnek. Véget akarok ennek vetni. Mindenkinek jobb lenne, ha én nem lennék. Vagy hülyeség az öngyilkosság?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 23:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Igen hülyeség! Aki ilyenre vetemedik az egy gyáva ember!
2010. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
52%
23:20 Nem, nem ez nem így van. Aki ilyenre vetemedik az inkább bátor, mintsem gyáva. Az a gyáva aki nem lát semmi kiutat az életéből és ez miatt mindennap részegre issza magát vagy drogozik, vagy vagdossa az ereit, sajnálkozik stb.. na az gyáva. De aki öngyilkos lesz az bátor. Az persze már más kérdés, hogy hülyeség az öngyilkosság, de aki megteszi az igenis bátor.
2010. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bátor. Ugyanolyan menekülés, mint az alkohol vagy a drog. Attól, hogy valaki bevesz egy marék gyógyszert miért lenne bátor? Csak szánalomraméltó.

Miért vagy boldogtalan?? Gondold át és tégy ellene! Szedd össze magad és változtass! Hátha egy új helyzet segít.

Ha nem megy egyedül kérj, akár orvosi segítséget. Azt szerintem senki nem gondolhatja, hogy az élete nem ér meg egy vagy több próbát a boldogulás felé, még akkor is, ha neki kell megmozdulnia érte.

2010. aug. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
De nemtudok beszélni a gondjaimról...ha mégis sikerül, utána csak rosszabb lesz, mert mégjobban tudatosulnak, és áááá....
2010. aug. 29. 23:40
 5/37 anonim ***** válasza:
Gondold át, mennyi fájdalmat okoznál a környezetedben. Ne legyél önző!
2010. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy hol leszel 5-10 év múlva. Kár eldobnod az esélyed a boldogságra.
2010. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
A családomban is történt már öngyilkosság. Nem tudom sajnálni, haragszok rá, amiért ezt tette!!!
2010. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
De addig hogyan bírom ki? Már most kegyetlenül rossz az életem...
2010. aug. 29. 23:42
 9/37 anonim válasza:
Aki öngyilkos az bátor viszont rohadt mód önző ,mert csak magára gondol (jó akár lehet önfeláldozás ,de az nem túl gyakori manapság) szóval az a könnyebbik kiút ,egyszerűen lusta vagy célt találni magadnak és nem gondolsz arra ,hogy például ezzel lehet mások életét vágnád ratyra. Keres magadnak egy célt és próbáld megvalósítani. Sok sikert hozzá.
2010. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Rengeteg célom volt, de ezek mind elszálltak...mostmár nincs miért,kiért élnem...
2010. aug. 29. 23:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!