Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes megnézni a Riverdale...

Érdemes megnézni a Riverdale - t? MI a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

2021. aug. 23. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Két egyszerű módszer van erre:

- olvass pilot vagy évadkritikákat, ott leírják mire számíthatsz

- nézz meg 3 részt, ennyi idő alatt el tudod dönteni hogy érdekel-e a történet, a karakterek - azért érdemes több részt, mert sok sorozat nem indul be azonnal, az első részek sokszor a világot alaphelyzetet mutatják csak meg, utána indul be a cselekmény, és 3 rész is csak 2 órányit idődet veszi el. Nincs jobb a saját tapasztalatnál, mert más ízlése alapján nehéz megítélni, hogy neked tényleg tetszik-e majd.

2021. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első két évad jó volt a többit màr nem néztem, nekem nem tetszettek azok.
2021. aug. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én még mindig nézem. Ha szereted a tini nyomozós sorozatokat, némi zene betétekkel megspékelve, akkor tetszeni fog. Szerintem jók a színészek, a sztori pedig izgalmas. Az első 3 évad volt a kedvencem, de szerintem most sem rossz.
2021. aug. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg megnézni. Időpocsékolás. Az én esetemben jobb ha belese kezdek egy ilyen sorozatba,mert ha béna akkor is végignézem, mert hátha történik vmi érdekes, aztán rájövök h mégsem. Asszem az első 2 évadot láttam, de szerintem nem ér annyit h elpazarold rá az idődet.
2021. aug. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, de a 4. évad után nem érdemes folytatni.
2022. okt. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 paradicsom31 válasza:
Nekem is a 4. évadig tetszett. Az 5.-től már annyira nem. Jughead az egyik kedvenc karakterem, felnőttkorára viszont úgy állítják be szegényt, mintha egy hülye kis senki lenne, mert piálni kezdett. Szomorúnak tartom, hogy a barátai így elfordultak tőle. Bettyre haragszom a legjobban. A 6. évadot sem tudnám jobban leírni. A 7. évad viszont nekem azért tetszett, mert megtörte azt a szálat, ami az 5. 6. évadban volt. Ez az évad az 50-es években játszódik, ahol újra tinik. Nekem ez például tetszett.
márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!