Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell lepontozni egy...

Miért kell lepontozni egy véleményt, azért mert neked más a véleményed, és semmi rosszat nem írt az illető?

Figyelt kérdés

GyakoriKérdések-ről beszélek. Vegyünk egy példát:


Kerdés: Nektek tetszik a Milka csoki dizájnja?

Válasz #1: Igen, tök szuper! [🟢 100%]

Válasz #2: Nem, nekem nem jön be. [🔴 0%]


Tudom, elég hülye példa lett... 😆

Egy ilyesmi kérdésben (pl. hogy kinek jön be valami), miért kell lepontozni azt az illetőt, akinek nem jön be a dolog? Elvégre ez egy olyan oldal, ahol elmondhatod a véleményed, mert kíváncsiak rá.

Más kérdés ha pl. egy gyilkosságról van szó, egy ártatlan embert gyilkolt meg valaki, nyilván nem cselekedett jól, ha valaki azt írja, jól tette, ott megértem a lepontozást.

De a példában szereplő kérdésnél (a milkásnál), és az ehhez hasonlóknál nem tudom megérteni a lepontozást.


Ti mit gondoltok?



Ui.: tudom, vannak fontosabb kérdések is az életben, de miért ne tegyem fel a kérdést? 😂



2021. aug. 25. 12:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem csak GyK-en van jelen ez a dolog.
2021. aug. 25. 12:58
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen emberek mindig is lesznek. Nem tudják elfogadni mások véleményét. A másik az amikor valaki a saját tapasztalatát írja le és azt pontozzák le :D ezek ilyen unalmas életű ,megkeseredett emberek lehetnek,akiknek nincs jobb dolguk,mint más ellen menni állandóan mert ebben élik ki vágyaikat
2021. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Mert a "hasznos" és a "lájkolom" az a sok egyorrú számára rokon értelmű kifejezések.


Pl. kisállatos kérdésre nem merek választ írni, mert a sok álomvilágban élő tinilány lepontoz a gcibe azért, mert a macskának a konzerv mellé adok konyhai maradékot, sőt, a szomszéd öregasszony udvarán is rájárnak a kajára. Mert micsoda dolog az, hogy a felelős állattartás jogszabályszövege ellenére (ők csak törvénynek hívják...) nem gondoskodok arról, hogy az állat ne hagyja el az ingatlant... egy falusi macska ne menjen át a kerítésen... no comment, agybaj, ami ott megy!

2021. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%
Én csak akkor pontozom le az ellentétes véleményt ha az enyémet is lepontozzák
2021. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
4-es: akkor te is igen idióta vagy! Általában nem az pontoz le, akinek más a véleménye, azaz te is ugyanúgy ok nélkül pontozod le, ahogy valaki veled tette.
2021. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
4# Szerintem sem vagy különb akkor azoknál. Általában azok pontoznak,akik oda sem írnak
2021. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Na de látjátok..ti sem vagytok külömbek.. mind lepontoztatok
2021. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
7 # te szintén az vagy aki azt hiszi hogy mi pontoztuk le
2021. aug. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2021. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11%
Ha-ha-ha ... mindenkit lepontoztam :)
2021. aug. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!