Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Több mint egy hete szemtanuja...

Több mint egy hete szemtanuja voltam egy halálos balesetnek, most is minden pillanatban ez jár a fejemben.. Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Este 10 felé sétáltam a járdán. Mellékútról tekert ki ,egy középkorú férfi, biciklivel, ahol egy autó brutálisan elütötte oldalról. Ez mind a szemem előtt történt. Hatalmas fékezés és durranás. Először sokkolva voltam, majd odarohantam, nem is néztem rá addig, vagy nemtudom ,kiesett ez a rész. Annyira emlékszem ,hogy odaértem hozzá, borzasztó látvány fogadott ami beleégett az agyamba, irreálisan ki volt csavarodva a teste, az arca egyik fele durván sérült. Képeken sem tudom elviselni az ilyet, nemhogy élőben. Nem túlzok ha azt mondom, hogy minden órában eszembejut az eset, és borzasztó a közérzetem is. Hogyan felejtsem el végre? 1 hét alatt nem sikerült.
2021. szept. 4. 20:13
 1/2 anonim válasza:
97%
Én 2 hónapja láttam egy motorbalesetet az autópályán.Beleégett a retinámba a látvány... Idővel kicsit könnyebb lesz de 1 hétig nem aludtam
2021. szept. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
97%
Én biztonsági őrként dolgozok és láttam egy halálos balesetet bár bennem inkább az maradt meg amikor már haldokoltak és suttogták hogy nem akarnak meghalni 😭 2 hétig ezzel álmodtam aztán elhalványult az emlék
2021. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!