Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előfordult már valakivel,...

Előfordult már valakivel, hogy sikerült neki felhivni a Vodafone ügyfélszolgalatát?

Figyelt kérdés
2021. szept. 10. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még soha senkivel!
2021. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor mit lehet csinálni ha valamit intézni kell, de nem tudsz bemenni személyesen?
2021. szept. 10. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Néhány éve amikor még vodás voltam sikerült, de nem is akárhogy. Régebbi android volt a telefonomon és hiába próbáltam elindítani a myvodafone appot, egyszerűen nem akart menni. Play áruházban ezt szóvá tettem egy értékelés formájában, majd pár óra múlva felhívtak, hogy számoljak be a hiba okáról és segítenek. Elmondtam mindent amit kérdeztek, majd ismét néhány óra múlva hívtak, hogy próbáljam meg újra, és működött az alkalmazás. Mondanom se kell, hogy ezen én nagyon meglepődtem, gondolom minden ilyen szolgáltatónál ez lenne az alap, de korábban ilyen gyorsan senki nem reagált és javított ki egyik szolgáltató sem ilyesmi hibákat nálam.
2021. szept. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Attól függ, mit szeretnél intézni. Próbáld a 1750-et hívni hétköznap 8:30-19:30 között, az is ingyenes. Annyi, hogy nemrég volt változtatás a menüpontokban, de várd ki melyik kapcsol ügyintézőthöz. Ha nem tudnak segíteni és szerencsés vagy (olyan emberhez kerülsz), átdobnak 1270-re egyből ügyintézőhöz, vagy jóval rövidebb várakozási idővel.
2021. szept. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!