Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova lehet (ha egyáltalán...

Hova lehet (ha egyáltalán lehet) ilyen problémával fordulni? Debrecenben az egyetemhez közel lakok és egyszerűen lehetetlen a saját lakásom előtt (bérházak közt) megállni autóval mert egész nap ott állnak az egyetemisták a kocsijukkal.

Figyelt kérdés
Eddig elengedtem a dolgot mert csak pár ismeretlen autó állt ott, de az utóbbi napokban olyan szinten elharapózódott a kérdés, hogy 15 perc sétára meg 2 utcával odébb tudok megállni az autómmal...

2021. szept. 12. 12:12
 1/5 anonim válasza:
91%

Az önkormányzatnak jelezd. Ők...elvileg...küldenek közterest/parkolóst.

De ha szabályosan parkolnak, akkor semmit nem fognak tudni tenni velük. Mert nincs milyen alapon.

2021. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Katasztrofális a parkolás Debrecenben!

Ahol fizetős, ott qrva drága, (és úgy sincs hely) ahol meg nem fizetős (alig van ilyen hely) ott meg szintén nincs hely gy darab sem!

Pest után Debrecenben van a legtöbb autó, de alig épült új parkoló, viszont rengeteg szűnt meg az építkezések miatt (is)!

2021. szept. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Tetess ki az Önkormányzat közreműködésével egy táblát az egyetem környékére, mely szerint parkolni csak helyi lakóknak, de nem ott dolgozóknak, szabad.
2021. szept. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szólsz az önkormányzatnál max azt fogod elérni, hogy fizetőssé teszik az utcádban a parkolást és vehetsz parkoló bérletet jópénzért, de helyet továbbra se fogsz találni. Én részben ezért váltottam kerékpárra. Rohadtul nagy kínlódás parkolót találni. Már annyi az autó, hogy a kertes házas övezetekben is gondot okoz az utcai parkolás. És akkor nem beszéltünk a lehetetlen közlekedésről és az állandósuló dugókról. A városvezetés meg inkább autósztrádát épít a város közepére lebontva Debrecen belvárosát, minthogy a kerékpáros, vagy a közösségi közlekedést fejlesztené. Ez egy paraszt, vidéki felfogás eredménye, de nyilván semmi sem fog változni, amíg a polgármesternek is az a legfontosabb, hogy minél nagyobb bömössel araszoljon a dugóban.
2021. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez országos probléma a lakótelepeknél, mivel a bérházak (és környezetük) többségét még úgy tervezték, hogy minden 5-10. lakásra jut egy parkoló...
2021. szept. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!