Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A zománc festék tartósan be...

A zománc festék tartósan be fogja a fekete nadrágot? Hogy ha nem mit használhatnék helyette?

Figyelt kérdés

Lényeg van egy fekete nadrág amire arcokat akartam festeni hipóval de nem fogta be elégé csak halványan.de ezt még újra fogom próbálni vizes nadrággal mert lehet azért nem fogta be mert nem vizeztem be.

Szeretnék egy pót tervet ha most se fogná be. És arra gondoltam hogy akkor fehér festékek befesteném. De nem szeretnék erre pénzt költeni. És van itthon zománc festék és hátha. Be válik?



#Nadrág hipózása sikertelenül #De lehet elrontottam #Zománc festék befogja? #Ruhára festés #Köszönöm a segítséget előre is!
2021. szept. 16. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért pont zománc festék? Attól merev lesz az anyag. Vannak e célra textil festékek, textil filcek, még a lakk filc is jobb, mint a zománc.

A hipó sem rossz ötlet, ha mondjuk van ilyenetek otthon:

[link]


Ez ilyen rugalmas - gumiszerű - törlőkendő. Ezt formára lehet vágni, a hátára egy kupakot ragasztasz fogónak, és a hipóba mártva pecsételőnek tudod használni. Alaposan megszívja magát hipóval, biztos, hogy nyomot hagy. Nem is kell a nyomandó felületnek nedvesnek lennie.


https://www.youtube.com/results?search_query=bleach+diy+jeans


Egyébként fekete anyagon tudod mi mutat a legjobban? A foszforeszkálós / fluoreszkálós, fényvisszaverő festék.

2021. szept. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nen szeretnék pénzt költeni festêkre. Zománc festék jó vagy nem?
2021. szept. 18. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Textilre nem alkalmas, de ha arra vagy kíváncsi: kijön-e belőle? Valszeg nem, és tartósan benne marad.

Ha mindenáron akarod, próbáld ki.

2021. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó lesz az neked, öcsi.
2021. szept. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!