Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Történt már valakivel ilyen?

Történt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
Rendeltem a kpopstore.hu-ról 2db Stray Kids-NOEASY limited edition albumot, de csak az egy db volt a csomagba. A számlán, az emailbe, mindenhol 2db van. Már írtam nekik, várok a válaszra, de azert bosszant a dolog.

2021. szept. 16. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem volt velem ilyen, de inkább hívd fel őket, az minden bizonnyal gyorsabb lesz. Ha viszont csak az emailt írod meg, az se baj, fogják látni.
2021. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem 3 könyv netes vásárlásánál történt ilyen. Először egy jött meg, a másik kettő pedig rá vagy két hétre, de egybe csomagolva.

kpopstore-ról még nem rendeltem, de máshonnan igen, és ott gyorsan válaszoltak az e-mailre és nagyon segítőkészek voltak. Ha holnap délig nem válaszolnak, akkor én is inkább felhívnám őket, hátha felveszik és segítenek hamarabb megoldani.

2021. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne ijesztgess, most rendeltem tőlük ITZY albumot. Bár ez az első alkalom, hogy ilyet hallok felőlük.
2021. szept. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megoldódott!!

Írtam nekik messengeren délután fél 6-kor,azt hittem, hogy csak másnap fognak visszaírni, de negyed 7-kor már jött is válasz.

Elnézést kértek, csomagoláskor nem vették észre, hogy 2 darabról volt szó. Megkérdezték, hogy milyen posztert küldtek, hogy ne ugyanolyan legyen a másik és mondták, hogy másnap feladják.

2021. szept. 17. 08:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor jó. Ez korrekt :)
2021. szept. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!