Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Crep sneaker shield. Hozzátapa...

Crep sneaker shield. Hozzátapad a zoknimhoz és nem marad a cipőben?

Figyelt kérdés

Vettem crep toe shieldet de amikor beraktam úgy éreztem hogy jól venne van de a gumis alja miatt a zoknim beleragad ha felveszem a cipőt és amikor kiveszem belőle a lábamat akkor a shield a zoknival együtt kijön.

Mi a baj?


Valaki tud segíteni? Nem jól van benne?



2021. szept. 17. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs rá megoldás, nekem ráadásul cipőfelvételkor a zokni úgy 2 hónap alatt le is szedte a gumit a műanyagról, így pillanatragasztóval vissza kellett varázsolnom, amúgy hasznos termék, és Air force enélkül tönkre is megy.

Cipőt mindig úgy vedd le hogy két oldalt a kezeddel benntartod a shieldet, és a lábad kihúzod.

Én air force-nál a shield élét elvezettem a cipőbélés szélénél, hogy annyival jobban tartson.

2021. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!