Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet kirakni egy insta...

Hogy lehet kirakni egy insta posztot storyba?

Figyelt kérdés
Eddig amíg nem jött az új frissítés addig simán a kis nyilra rámentem a post alatt és ha arra ranyomtal akkor kékkel megjelent nekem hogy bejegyzés elhelyezése a történetében de most ez nincs ott csak emberek akiknek elkuldhetem?

2021. szept. 20. 20:23
 1/6 anonim válasza:
A posztnál van egy (nyíl szerü) jel és ha arra rá nyomsz, akkor ott az első lehetőség az hogy, Bejezés elhelyezése a történetben.
2021. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
*szerű
2021. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Fura mert, nekem még mindig ott van az a nyíl.
2021. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a nyíl ott van de ha rányomok akkor nem jelenik meg hogy bejegyzés elhelyezése a történetedben csak emberek akiknek elküldhettem a posztot (privátba)
2021. szept. 26. 09:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Szar lett az egész. Nekem is ilyen gondjaim voltak, töröld az alkalmazást és telepítsd újra, utána már nekem is megszűntek az ilyen hibák.

Illetve teljesen más lett a történetbe elhelyezés. Létrehozói módba mész, felül ott megjelenik valami matrica szerűség, arra rámész és ott találod továbbosztás néven, majd ott mutatni fogja a posztokat, amiket megnéztél és onnan fogod tudni kiválasztani, hogy melyiket szeretnéd megosztani. De ezt mind csak újratelepítés után

2021. szept. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

De amugy nem éretten miert nem volt úgy jó

2021. szept. 27. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!