Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek tapasztalat a...

Valakinek tapasztalat a Revoluttal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Delelott 10 orakkor utaltak Revolut szamlarol x ft-ot.

Es meg mindig nem erkezett meg az otp-s szamlamra. Normalis,hogy lassan 8 oraja meg nem irtak jova a szamlamon? Koszonom ha hasznalhato infoval tudsz szolgalni.



2021. szept. 21. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a magyar bankok közt működik az azonnali utalás, külföldieknél ugyanúgy várni kell. A PayPalra is minimum 24 óra nálam mire átér a pénz, hétvégén meg 3 nap is megvan. Holnapra ott lesz jó eséllyel, ne aggódj.
2021. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt! Meg nem volt dolgom ilyen szamlaval. Es a csomag mar az illetonel van ami nem keves osszeg. Ezert is kerdeztem inkabb itt ra mielott letamadnam jogtalanul szegenyt.
2021. szept. 21. 17:49
 3/6 qkker1 ***** válasza:
Elolvastad volna a Revolut ÁSZF-et, van magyarul is, akkor tudnád, hogy 3-5 nap a hivatalos átutalási idő.
2021. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
(qkker1) feltetlen idekellett bofognod az okossagod. Remelem most sokkal nyugodtabb ejszakad lesz. :)
2021. szept. 21. 18:32
 5/6 anonim válasza:
Szia! Nekem hétköznap max fél óra alatt megérkezett az összeg.
2021. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ja bocsi, de nekem fordítva. OTPről Revolutra.
2021. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!