Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak a kopaszodás ellen?

Mit csináljak a kopaszodás ellen?

Figyelt kérdés
2021. szept. 21. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésedre a válasz többrétegű.

Okozhatja a hajhullást:

- Stressz

- Szervezeten belüli góc/gyulladás (mandula, fog, stb)

- Vashiány

- Rossz / elégtelen / nem változatos táplálkozás

- Férfiaknál túl sok tesztoszteron

- Pajzsmirigy

Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de lehet, hogy van még más ok is ezek mellett, nemcsak a genetika.

Ha a vérképed rendben, és a fentiek közül egyik sem áll fent, akkor esetleg segíthet koffienes hajszesz és sampon.

Ezen kívül a DM-ben kapható Mivolis Haar Vital Komplex kapszula. (saját márkás terméke a DM-nek, és nem is kerül eget rengetően sokba, plusz ott megnézheted a koffeines hajszeszt / sampont is.)

Mindezek mellett elképzelhető, hogy ez sem válik be, de ha mégis, azzal csak nyerhetsz.

Szerintem megérne a fentiekből egy kúra, ami legalább 1-2 hónapos. Annyi idő alatt látszana, hogy be válik-e egy módszer, vagy sem.

Első körben: vérkép, és góc kutatás.

Ha nem örökletes/genetikai, akkor jöhetnek az egyéb módszerek.

Ezen kívül, még hallottam a Panthenol égés elleni spray (hab) hajra kenéséről (annyira nem lehet hülyeség, mert tartalmaz vitaminokat, plusz gyulladás csökkentőt), ami használhat a haj növekedésére. Ezt nem próbáltam még, szóval nem tudom, hogy használna-e, de a koffeines hajszesz/sampon kombó az jó.


Ha genetikai, az ellen nem sokat tehetsz, legfeljebb hajátültetést, hajbeültetést.

2021. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem 2 éve kezdet el ritkulni a hajam.

most vagyok abban a fázisban, hogy még semmi feltűnő, de ha lámpa alatt állok, akkor már látszik, hogy ritkább.


1 megoldást találtam rá miután kiderült, hogy a balzsamok, a csoda hajszeszek semmit se érnek, a hajbeültetés meg nevetséges.

a haj pigmentáció, ami végülis az, hogy kitetoválják a fejbőrödet.

egy erre szakképzett smink tetoválóművész ad egy szürke alapot a fejbőrnek, majd egyesével hajszálvékony szálakat rajzol fel a megbeszélt hosszban pl 1mm, 3mm.

az én kutatásaim szerint a legjobb megoldás, de keress rá képekre ezzel kapcsolatban.

de mivel ku rva hatásos, az ami 2 éve volt 120ezer egy teljes fejtetőre, az mára ilyen 8kiló.

2021. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!