Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A nagyszüleim miért ilyen...

A nagyszüleim miért ilyen ellenségesek a pizzával? Folyton szidnak,ha néha napján rendelek,hogy ez nem étel,hanem egy vékonyka kis ...tészta amire raknak pár feltétet feltétet,és pénz kidobás az egész. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 21. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem igazán lehet mást mondani, mint hogy ők más körülmények közt nőttek fel, ahol talán az se túlzás hogy a főtt étel is nagy dolog volt. Egyszerűen ignoráld a beszólásaikat.
2021. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Az ő idejükbe nagyon sztem nem is tudták hogy mi a pizza. Inkább ilyen régies kajákat ettek. Ezért nem értékelik
2021. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nővérem mondogatja, hogy nem egészséges. Bár én nem pénzt dobok ki, hanem spórolásból csinálom, mert veszek egy csomó aldis "kemencés" pizzát 340 ft/db -os áron, és azt megmikrózom. Nekem nagyon ízlik, és egyszerű megcsinálni. Én biztos nem fogok főzni magamnak semmit. Ő meg attól volt eltelve magától, hogy milyen finomakat főz minden nap. Volt mikor megkóstoltam a főztjét, de nem voltam elájulva tőle.
2021. szept. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mindentudó99 ***** válasza:
Szerintük pénzkidobás mert az árából háromszori étkezéshez is főzhetnél. Szerintem.ez lehet mögötte. Meg elkönyvelték hogy az valami szemét kaja. Apámnak vannak ilyen dolgai. Pl meg nem enne egy hot dogot semmi pénzért. Ő ilyet ugyan nem eszik. De főtt virslit tányéron mustárrak fiflivel két pofára tömi be. Ami ugy pont ugyan az.
2021. szept. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A régiek idejében a pizzát a lepény képviselte (túrós, lekváros, tejfölös, szalonnás... A tészta ugyanaz, csak a feltét más. Ha a pizza egészségtelen (pedig egészséges anyagból áll a feltét), akkor a lepény még egészségtelenebb volt.

Egy ismerősöm mesélte, akinek a lánya és családja megyei jogú városban lakott. látogatáskor, sütött nekik tejfölös lepényt szalonna darabkákkal.

Eszi, eszi a kis unoka, majd megszólal: - Mami, én ilyen jó pizzát még nem ettem.

2021. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak sokallják az árát, amit meg is értek valahol.
2021. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!