Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vizsgán ezt megcsinálhatom?

Vizsgán ezt megcsinálhatom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jogosítványhoz szükséges eü vizsgán ha az újjáélesztést húzom tételbe, akkor elég ha szóba elmondom meg mutogatom, de nem fújok be a bábú orrába? Ahogy előttem mondjuk 500-an? Természetesen a COVID miatt kérdezem! Vagy ha ezt így megmondom nekik akkor megbuktathatnak?

2021. szept. 23. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá. Bár szokták törölni és fertőtleníteni is alapból.

Meg nekünk úgy volt, hogy steril gézlapon keresztül kellett.

2021. szept. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem huzod, az az alap, azt mindnekinek be kell mutatni, ha azon nem hasalsz el, akkor jönnek a tételek.
2021. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Mindenki után fertőtlenítik. Ha nem emelkedik a mellkasa, vége a vizsgának. Szóval imitálni sem elég.
2021. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Én még jóval covid előtt vizsgáztam. Minden egyes vizsgázó után egyenként lefertőtlenítették és mint tanultad valóban gézlapon keresztül kell. Úgyhogy emiatt ne parázz, inkább attól, hogy a fertőtlenítő spray amit ráfújnak nem lesz ideje megszáradni és olyan keserű íz lesz tőée a szádban, hogy majdnem elhányod magad. Nekem legalábbis így volt, sosem felejtem el.
2021. szept. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó. Ugyan ez volt nálam is. 😃 (2017)
2021. szept. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ugyanott csináltuk :D
2021. szept. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Munkavedelem válasza:
100%

Nincs már lélegeztetés,másfél éve.

Csak nyomni kell, folyamatosan.

De azt kötelező.

Van erről egy aktuális videóm:

[link]

Üdv, Logikus Elsősegély! 🙂

2021. szept. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csütörtökön voltam,egyikünknek meg kellett mutatni de nem kellett fújni,a másikunk szóba elmondta mit kell csinálni.
2021. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!