Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ez a k-pop dal?

Melyik ez a k-pop dal?

Figyelt kérdés
Régi zene már, de csak pár betűre emlékszem a címből. Emlékeim szerint: avekala vagy akevala... Ha jól emlékszem zongora szól alatta és egy nagyon lassú, gyönyörű dal. De fogalmam sincs honnan volt az a szám nekem anno meg. Kérlek segítsetek youtube nem ad ki semmit rá. Köszönöm!

2021. szept. 23. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Anime-zene (japán), vagy kpop (koreai)? A hashtagek alapján nehéz eldönteni, viszont a leírás szerint inkább az előbbire tippelnék.

Ha animéből van, akkor irdatlan mennyiségű ilyen zene van, ami elsőre beugrott, az a Sayonara Aquarius a Fairy Tail-ből, vagy a legtöbb Inuyasha soundtrack.

2021. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha tényleg K-pop, akkor Nekem elsőnek (a megadott 'címtől' függetlenül) Taeyang-tól (BigBang) a(z) Eyes, Nose, Lips jutott eszembe. Leírásod teljesen illik rá, a zongora és a lassú, gyönyörű része is. Maga a szám 2014-es, tehát mondhatni régi, ahogy írtad. Nem tudom erre gondoltál-e, de remélem tudtam segíteni. <3
2021. okt. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Megtaláltam a dalt! Erre gondoltam: Arekara – Mikuni Shimokawa

Mindenkinek köszönöm a segítő szándékot! Nagyon aranyosak vagytok! Puszi!

2021. okt. 28. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!