Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz valami baja a mosogatógép...

Lesz valami baja a mosogatógépnek?

Figyelt kérdés
Ki szerettem volna takarítani mert penészes a mosógép belseje. Mint utóbb utána olvastam,nem szabad ecetet és hippót egybeönteni. Nagyon megijedtem,elindítottam egy tisztító mosást. Érdekelne hogy lesz e baja a mosógépnek?

2021. szept. 24. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Ecet és hipó összekeerése klórgázt képez!!! Rendkívül mérgező és veszélyes. Nem is értem, hogy hogy találtad ezt ki. Soha ne keverj ecetet semmilyen vegyszerrel. Sőt, semmilyen vegyszert ne kevert vegyszerrel.

De egyébként az ecet kismértékben és ritkán jó a mosógépnek(pl kéthavonta egy fél kupaknyi - 30ml körül), a hipót nem tudom, de nem is használom vagy 10 éve.

2021. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!