Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol van az igazság???

Hol van az igazság???

Figyelt kérdés

Koronavírus ügyről lesz szó

Kapcsolgatom 6kor a tvt, tv2 híradó, oltás után el tudod kapni, de otthon egy laza nátha szinten kikúrálod magad, Magyarországon igen magas az oltottsági szint, emiatt európai uniós szinten elől vagyunk(h alálozásrol kb szó sincs, csak az oltatlanok)

Mosolygok, kapcsolok, rtl klub, a napi új fertozesek száma magas, hiába az oltás, a keleti vakcinák szarok, Magyarország a halálozási lista elején áll, mind meghalunk, stb

Tudom hogy politika, de akkor is, melyik nem mond igazat, honnan lehet ezt tudni?



#koronavírus #Rtl, tv2
2021. szept. 28. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Egyrészt szerintem az RTL nem ilyeneket mond, legalábbis nem mindet. Másrészt mindig a kormánypárti médium szépít (TV2).
2021. szept. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Ritkán hazudnak konkrétan. Helyette sokkal veszélyesebb, amit művelnek. Az igazságból ragadnak ki úgy részleteket, hogy csak a saját álláspontjukat alátámasztó tényeket közlik. Tehát ha úgy vesszük, minden amit mondanak igaz, de bizonyos részletek elhallgatásával, háttérbe szorításával elérik, hogy egészében megtévesztő legyen.

Mikor volt anno az a nagy bevándorlási hullám, a közmédia folyton migránsoknak nevezte a bevándorlókat, csak férfiakat mutatott a felvételeken. Az RTL folyton menekülteknek nevezte a bevándorlókat, nagyrészt nőket, gyerekeket mutogattak. Te meg rakd össze, hogy mi az igazság. :D

Azzal mindenki tisztában van, hogy a kormány imádja nyomatni a propagandát, néha teljesen valótlan állításoktól sem retten meg. Azt már kevesebben hangoztatják, hogy a másik oldalon is ugyanúgy megy a manipuláció.

Ha az igazság érdekel, több helyről kell tájékozódnod, utánajárnod mindennek, aztán megpróbálhatod összerakni a részletekből, hogy mi is a valóság...

2021. szept. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Annak, akinek semmilyen okmánya nincs (mert valahol a kukába dobta), arról ki a fene tudja megállapítani, hogy menekült-e vagy csak a jobb életre vágyik? Még okmányok esetében is bajos!

Bő 100 éve a magyarok (sőt, Európa népei) is kivándoroltak Amerikába a jobb megélhetésért, de őket örömmel fogadták. (igaz, nálunk is akadtak politikusok, aki tárt karokkal, szállással fogadták őket). Európában csak Merkel és mások (is) fogadták őket tárt karokkal fotózással... Tehát nem ugyanaz a kettő.

2021. szept. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: "Európában ("csak" törlendő) Merkel...
2021. szept. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3

Hiába értek ezzel egyet, nem értem, hogy vágott témába? Csak példának hoztam fel, de úgy látom nem ment át az üzenet. Lehet, hogy én fogalmaztam rosszul. Amúgy maga a migráns szó szimplán bevándorlót jelent. Tehát minden menekült migráns, de nem minden migráns menekült.

Lényeg, hogy az egyik oldal azt szerette volna az emberek torkán lenyomni, hogy gonosz, agresszív, férfiak akarnak betörni hozzánk. Köztük terroristák és meg kell védeni magunkat tőlük.

Másik oldal pedig azt szerette volna az emberek torkán lenyomni, hogy csak szegény, bajba jutott, háború elől menekülő emberek kérnek menedéket. Nők és gyerekek. ,,Be kell fogadni szegény földönfutókat".

Mindegyik kiragadott részleteket az egészből, hogy a saját véleményével mossa az emberek agyát. Mindegyik állításaiban van igazság, de a valóság közel sem olyan szélsőséges, mint ahogy bemutatták.

2021. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
M1-et és Tv2-t felejtsd el ha az igazság érdekel és nem a ferdítés
2021. szept. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ez azt jelenti h az rtl, és az atv mondja az igazat??????????????????

Te is tudod h ez nem igaz :)

ugyanúgy ahogy az m1 és a tv2 sem mond igazat

és akkor ???????????????????????????????

tisztában vagyok a saját képességeimmel , és tudom h nem tudom én eldönteni h akkor mi van...

nagyon bosszant...

kitől tudok segítséget kérni ????

2021. szept. 28. 13:23
 8/11 A kérdező kommentje:

NEM AKAROK POLITIZÁLNI

Tegyük fel h jövőre a bal oldal nyer, akkor pikkpakk az M1 vált, és balra fog húzni??????????????????

2021. szept. 28. 13:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichológustól.
2021. szept. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mediaban arrol szolnak a hirek, ahonnan a fizetes jon! Azt mondjak be, amit a tulajdonos elvar mint munkaltato.
2021. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!