Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelentene valamit az álmom?

Jelentene valamit az álmom?

Figyelt kérdés
Volt egy srác aki régebben tetszett, úgy érzem szerelmes is voltam belé, hisz senki iránt nem éreztem így eddig. Kölcsönös volt de nem lehettünk együtt több ok miatt. Már kb egy éve, de mostanában folyton eszembe jut a semmiből, és mintha késztetést éreznék hogy felkeressem, nem tulajdonítottam nagy jelentőséget ennek. Majd elkezdtem vele álmodni, azt hogy vele vagyok meg ilyenek és olyan jó érzés töltött el, és mikor felkeltem kicsit szomorú voltam hogy ez sajnos nem a valóság, és megerősödött bennem ez az érzés hogy keressem fel és egyre többet gondolok rá.. Jelentheti hogy esetleg ő is vágyakozik utánam, vagy úgymond bemanifesztál

2021. szept. 30. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy bemanifesztálna, vagy valami. Te gondolsz rá folyton, tehát azért álmodsz vele.
2021. szept. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából vagy fél évig már nemis gondoltam, csak így a semmiből eszembe jutott mostanság sokszor.
2021. szept. 30. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Értem én. xd De mi értelme lenne egy év után felkeresni?

Lehet, hogy azóta már barátnője van vagy akár felesége netán gyerek is. Nem tudhatod. De ahogy jónak látod. :)

2021. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én keresném őt mindenképpen. Lehet, hogy jó lesz, lehet hogy jó ötlet.

Sosem tudhatod meg, mit szalasztasz el, ha nem keresed; szerintem van az álmoknak jelentőségük, lehet, hogy ez valami konkrét útmutatás, de lehet, hogy nem, csak sima álom. De szóval szerintem ennek van jelentősége. Szóval én a helyedben mindenképpen keresném.

2021. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!