Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 29 évesen, ha új életet...

29 évesen, ha új életet szeretnék kezdeni egy közösségben, mit ajánlanátok? (lásd a részleteket a megjegyzésben)

Figyelt kérdés

Rájöttem, hogy végig rossz úton jártam az életemben és 0-ról kezdenék valamit. Innentől kezdve nem a pénz érdekel.


Gondoltam, hogy csatlakozok egy egyházi közösséghez, sajnos azonban nem vagyok hívő ember egyelőre.


Budapesten keresnék egyelőre lehetőséget.


Egyházi lehetőségek is érdekelnek.


Írjatok, ha tudtok ilyet.



2021. okt. 3. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
De miért akarsz egyházi közösséghez csatlakozni, ha nem vagy hívő? Csak azért, mert jobb nem jutott eszedbe?
2021. okt. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jajj. Remélem nem a hitgyüli, vagy valamelyik másik agymosó szekta. Na őket viszont érdekelni fogja a pénzed. A kérdésre válaszolva én azt ajánlom, hogy gondold át ezt még egyszer, és NE lépj be egyházi közösségbe.
2021. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alpítsunk egy 2 fös klikket, imádkozhatunk is, majd mi elleszünk egymással és a pénzeddel is ;-)
2021. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ABORG válasza:
en azt ajanlom hogy keress inkabb valami sportot amit szeretsz, es ott lesz normalis kozosseg
2021. okt. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!