Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek Olivia Rodrigo...

Szerintetek Olivia Rodrigo lesz olyan sikeres mint a 2000-es évek sztárjai közül Pink;Nelly;Maroon 5 vagy Justin Bieber hogy 10-20 év múlva is fog új slágerlistás dalokat gyártani vagy 2-év múlva a kutya se fog rá emlékezni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 4. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2021. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Apukám Lady Gagára is mondta annak idején 2009-ben hogy 2-év múlva a kutya sem fog rá emlékezni és még is
2021. okt. 5. 17:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Van egy-két jobb dala, szóval akármi is lehet...
2021. okt. 6. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A 2000-es meg a 2010-es évek sztárjai közül is vannak olyanok akiknek a mai napig sem kopott meg a nevük a zeneiparból meg vannak olyanok is akik eltűntek mondjuk az a szőke csaj aki a Sakáltanya főcímdalát énekelte arról sem hallani már de ott van például Pink akiről a mái napig is hallani
2021. okt. 6. 09:09
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem gondolom.

A mai világban ma már boldog-boldogtalan sztárocska szeretne lenni, és ennek kivitelezésére jóval több lehetőség is van. Akár agy gagyi TikTok profilról, átlag alatti, sz@r énekhanggal is felkapott lehetsz, ha van elég követőd, akik tömjéneznek.

Ő is egy a vinnyogó tizenévesek között, van egy-két jól hangzó száma, de élőben rettenetesen erőlködve énekel.

Szerintem csak azok fognak hosszú távon fennmaradni a jelenlegi popsztárocskák közül, aki valami meghatározót és újat tud mutatni zeneileg egy adott korszakban. …Nem gondolnám, hogy ő lesz az.

2021. okt. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A zenéjére ráépítették a konkrét jelenlegi trendet.

Belépek egy fast fashion üzletbe, és minden tele van rakott szoknyákkal, műgyanta gyűrűkkel, színes gyöngy nyakláncokkal, mint amiket a klipjeiben visel. Ez gyakori jelenség. 2018-ban, a reggaeton-őrületkor minden tini neonban virító latinát játszott, ahogyan tavaly Billie Eilish-t, előtte pedig Ariana Grandét. Most belőle is hasonló “stílusikont” (WTF?) akarnak faragni.

Nagyon “retróra” akarják építeni az imidzsét… csak az a gáz, hogy az összes dala innen-onnan összelopkodott, már létező számokból van összeollózva.

Így egy óvodás is tudna dalt írni. Egyáltalán nem egyedi vagy különleges, hangilag pedig negyedannyira sem nagy durranás, mint ahogyan próbálják jelenleg hypeoltatni.

2021. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miért akkor 2000-ben 2001-ben meg 2003-ban meg 2005-ben meg reggelig sorolhatnám amíg nem volt Tik tok hogy robbant be valamilyen sztár a köztudatba aki mindenkinek a falán lógott?
2021. okt. 11. 21:10
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de ezt nem lehet előre megjósolni. Mint ahogy írtad, régen Lady Gaga-ra is azt mondták hogy pár éven belül eltűnik a süllyesztőbe (ahhoz képest azóta már Oscar díjat is kapott), pont úgy mint Miley Cyrus-ra és Selena Gomez-re is. Ki tudja, lehet Olivia ki fog kopni a zeneiparból pár év múlva, vagy lehet hogy az egyik meghatározó alakja lesz. Az biztos hogy a 2000-es évek sztárjaira jobban emlékeznek majd mint a mostaniakra (szerintem), de nem kizárt hogy egyszer Olivia-ra is úgy emlékeznek mint Avril Lavigne-re mondjuk.
2021. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ott volt például a Jonas Brothers is akikért szerintem egyetlen egy tinilány sem volt 2008-2009 körül akinek nem lett volna rajta valamelyik poszterén azután 2010 körül róluk sem lehetett hallani csak Nickről szólókarrierben meg Joeról a DNCEben most meg mióta visszatértek 2019-ben olyan mintha újra 2008 lenne
2021. nov. 7. 12:14
 10/11 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom, az egyszerűségében rejlik a sikere és a különlegessége szerintem.

Külsőségekben nem egy tipikus szőke cicababa, és annyira nem is egzotikus vonású, mint a legtöbb “díznis” kislány, akiket felfuttattak az évek során.

Egyszerű kinézetű lány, egyszerű jellemmel, egyszerű, “mindenből egy kicsit stílussal. Hangilag sem a legkülönlegesebb vagy a legtehetségesebb, VISZONT: olyan érzelmekkel tud előadni, ami ritkaság. Szó szerint fest a hangjával, és a kis tökéletlenségei, elcsuklásai is hozzáadnak ehhez, mert pont ettől hiteles, amit csinál.

David Bowie-tól a Space Oddity-t úgy énekli, hogy szó szerint megkönnyeztem.

Láttam róla pár videót is, kifejezetten aranyos lánynak tűnt.

Szóval: nem tudom, mit fognak még kihozni az imidzséből, de remélem, hasonló úton marad, és nem züllik el. (Nem mintha a “díznisztároknak” sok választása lenne abban, hogy milyen irányba formálják őket.)

2021. nov. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!