Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magány,virtuális magány,depres...

Magány,virtuális magány,depresszió ezeket érzem,ki lehet ebből valahogy jönni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen egyre jobban azt érzem lemaradok,elcseszem az életem,sokszor csak már negatívan tudok már gondolkodni,félek mindentől. Jó ideje nem dolgozok tehát rengeteg időm van de félek ha dolgozni fogok még annyi időm se marad meg ugye csak szar kereset,pedig most sem jó hiába a sok idő. Most is már van,hogy sírhatnékom van belegondolva a dolgokba mindenkibe még az állatokba is belelátom a saját szomorúságomat elkeseredetségemet. Egyszerűen nem érzem jól magam kicsit antiszociális lettem. Lehet a társaság is segítene? Vagy antidepresszáns? Le írnék még dolgokat de nem tudom jól leírni.

2021. okt. 5. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha társaságba járnál biztosan jobban éreznéd magad. Lefoglalnák a gondolataid a társasági események (dumák, tettek...).
2021. okt. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az a baj nehezen ismerkedős beilleszkedős vagyok meg kisvárosban lakom. Igaz itt is szoktak néha lenni dolgok de egyedül sehova se szeretek menni,meg ha vagyok is nem nagyon megy a kezdeményezés.
2021. okt. 5. 15:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek egykori munkatársak, iskola- vagy osztálytársak (lányok, fiúk)?
2021. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2/


Régebben szenvedtem egy balesetet az után kezdett enyészetté lenni az életem. Egy barátom maradt de ritkán találkozunk családja van,dolgozik. Régi osztálytársak már rég oda vannak,női barátaim meg nem is nagyon voltak. Annyira üresnek érzem az életem,egy senkinek érzem magam.

2021. okt. 5. 16:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Vegyél erőt magadon is igyekezz az élet jó oldalát is látni.

Pszichológus?

2021. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5/


Járok de időlegesen hat csak,most viszont koronás vagyok és karantén szóval csak a gondolataim vannak.

2021. okt. 5. 22:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnállak, de ha kigyógyulsz, akkor igyekezz emberek közé kerülni.
2021. okt. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7/


Emberek közzé mindig kerülök ha elmegyek vásárolni vagy a szüleimet viszem orvosi vizsgálatra,vagy csak elmegyek a városba de akkor sem velük vagyok csak köztük.

2021. okt. 6. 13:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem így gondoltam, hanem úgy, hogy menj el a veled egykorúakkal Fiúkkal, lányokkal) valahová. A társaság felvidít, feldob.
2021. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9/


Én már nem kiskorú vagyok,és ebben a korban az ismerkedés még nehezebb

2021. okt. 6. 17:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!