Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondoconra érdemes egyedül is...

Mondoconra érdemes egyedül is elmenni?

Figyelt kérdés
Már több ehez hasonló kérdés válaszait elolvastam de minnél több ember véleményére kíváncsi vagyok. Ha pedig lenne valaki akihez hozzácsapódhatnék annak igazán örülnék. 16/L

2021. okt. 10. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
persze, barátokkal meg társasággal csak még jobb de egyedül is lehet élvezni
2021. okt. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire vagy társasági ember. Én nem nagyon szeretem az idegeneket, így én egyedül kb nem tudtam kiélvezni a helyet. Ha viszont ez nem hátráltat téged akkor nyugodtan menj egyedül, valakikkel elkezdesz beszélgetni és egyből be is vonnak a társaságukba nagy eséllyel. 18/f
2021. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet menni egyedül is, de mivel sok a hasonló érdeklődési körű, ezért hamar találhatsz társaságra, akiknek a körében jól érezheted magad, és a közös téma is egyből adott. Akkor is, ha egyedül érkeztél, ez semmiben nem hátráltat, hogy hamar barátságokat köss.
2021. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!