Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tetszik az Aespa új száma?

Hogy tetszik az Aespa új száma?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem őszintén nem nagyon tetszik. Igaz sose mondtam magam Aespa fannak viszont néha szoktam őket is hallgatni. Voltak benne jó részek is. Például Winter szövegét nagyon bírtam. "oh my gosh! Don't you know I'm a Savage?".



2021. okt. 12. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Aespa-val mindig úgy vagyok, hogy első pár hallgatásra sose tetszik a zenéjük, de aztán mégis nagyon megtetszenek. Ezzel a zenével se vagyok másképp, lehet eddig ez az zenéjük tetszik eddig a legjobban.
2021. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Hát én sem fogom egész nap hallgatni az biztos...

Nekem a bside-ok közül van ami jobban tetszik, lucid dream, yeppi yeppi, etc.

2021. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Imádooom. Winter a biasom, Ningx2 és Winter hangja kibszott jooo
2021. okt. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Én imádom ezt a groupot, eddig az összes számukat megkedveltem első hallgatásra, a Savage is nagyon tetszik, főleg a rap részek, meg a végefelé a Winter-Ningning részek, szeretem a hangjukat. Viszont a bsideok nekem is jobban tetszenek, ők is ilyen bside queenek lesznek úgy érzem:D
2021. okt. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

A koncept tökéletes, sztem best ever, de a zene borzalmas, egyszerűen képtelen vagyok vele azonosulni. Se egy dúdolható rész, se egy dallam, nekem ez nagyon fura. És sokat olvastam arról, hogy mi mit jelent a számban, de úgy vagyok vele, hogy ha már magyarázni kell az régen rossz. Amúgy azt imádom bennük, hogy ilyen modernek, de nekem most zeneileg ez a Savage nem jött át. A Black Mamba zseniális volt, a mai napig rongyosra hallgatom :)

Az albumon sztem vannak sokkal jobb számok, mint a Savage, nem tudom miért ez lett a title track.

2021. okt. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!