Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Stressz miatt maradhat el...

Stressz miatt maradhat el menstruáció?

Figyelt kérdés
Tudom, elég hülyén hangzik a kérdés de itt bővebben kifejteném. Szóval elmúlt pár hét nagyon stresszes volt nekem. Körülbelül szeptember 28-án rosszul lettem, pánikrohamom volt, ezt ekkor még nem tudtam mi volt, megijedtem, hogy valami komolyabb bajom van, be a kórházba azonnal. Pánikbetegséget állapítottak meg nálam, ezután haza is engedtek. Utána édesanyámmal is veszekedtem, nem akarta elhinni hogy ő a kiváltó oka ennek, meg az iskola is. Ezután folyamatosan, szinte minden nap pánikrohamaim voltak, stresszeltem. Most kellett volna megjönnie 2-3 napja, ezt érzem is, fáj 2 napja az alhasam, mellem is fájogat. Szexuális együttlétem augusztus 11-12 körül volt, védekeztünk rendesen, odafigyeltünk, gumi nem szakadt ki, nem folyt belőle víz, óvatosan is csináltuk. Utána 14-én hajnalban meg is jött, kicsit kevesebb mint a megszokott. (Már itt is stresszes voltam, volt egy két önsanyargatási kísérlet is, nem vagyok büszke rá) Ezután megjött megint szeptember 14-én,itt már normális volt a menstruációm. Biztonság kedvéért csináltam 2 tesztet is, mindkettő erős negatív. Szerintetek stressz miatt késhet? Bár ez a 2-3 nap még nem sok késés, de csak nem akar megjönni, lehet kicsit túlaggódom...

2021. okt. 17. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Késhet stressztől, igen.

De a gumiból miért, hogyan folyt volna víz? Hogyan használjátok??

2021. okt. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy késhet stressz miatt.
2021. okt. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miután végeztünk vizet engedtünk bele, hogy megnézzük ki-e lyukadt
2021. okt. 17. 09:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég gyakori, hogy ilyen okból elmarad, tehát aligha kell aggódnod, főleg a leírt védekezési és meggyőződési alkalmazások után, ahol minden rendben volt.
2021. okt. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg a stressz ennek a kiváltó oka, hogy késik a menzeszed, de ha te jobban, nyugodtabban érzed magad, akkor 1 hét múlva ismételd meg majd, s ha akkor is negatív, akkor ezen ne idegeskedj még pluszba, volt neked így is elég ideg az elmúlt hetekben/hónapokban.🤗


22hkm

2021. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tegnap este megjött végül
2021. okt. 19. 00:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy nem jött nektek össze.😕

Ne csüggedj, próbálkozzatok továbbra is, hátha összejön. Szorítok nektek!

5-ös voltam.🥰

2021. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!