Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két madáretetőből az egyikbe...

Két madáretetőből az egyikbe HÁNTOLT napraforgó magot tettem, (mindkettőből esznek a madarak) a másikból (ami nem hántolt) a magokat kibontják,vagy csak úgy benyelik mint a mádikból?

Figyelt kérdés
Tudom h nem hülyék, csak nem akarok kitolni velük😕
2021. okt. 17. 07:29
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Kibontják a magokat.
2021. okt. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Hát a természetben sem bontja ki nekik senki.

Kibontják..

2021. okt. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon jól tudják ők, hogy ki kell saját maguknak bontaniuk, merta mezőn sem teszi meg helyettük senki.
2021. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne a másik etetőben hántolt mag, fel sem teszem a kérdést, csak hogy a sok hántolt gyors beburkolása után nem tolják-e be a másikat is kapásból... kicsit aggódtam.
2021. okt. 17. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Nem, nem tolják be. A madarak nem emberek. (értsd: nem hülyék)
2021. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Számomra meglepő a kérdés, de teljesen megértelek! Egy ismerősöm, aki kertes házban nőtt fel megpucolta a magokat, hogy kitegye a felesége kérésére a madaraknak, amíg ő távol volt. Sosem foglalkozott madarakkal, a természettel és az emberi szokásokból indult ki. Csodálkozott, amikor megtudta,hogy a madarak maguknak pucolják meg. 😀

Én olyan élvezettel hallgatom és nézem, amikor az ablakomban (panelban), nagy hanggal, kopácsolva és nagy erőfeszítéssel, türelemmel bontogatják és eszik meg a magokat. :) Meglátod, Te is hogy fogod szeretni, ha odaszoknak! 👍 Csak légy kitartó és ne add fel, ha nem jönnek azonnal!

2021. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!