Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy a...

Mi lehet az oka, hogy a törölköző kendőimnek nincs finom illata, mintha mosás után is maradna benne egy kellemetlen szag, ami törölközés közben érződik?

Figyelt kérdés

Rendszeresen mosom a mosógépben gyormosást is próbáltam 30 fokos vízben, vagy hosszú mosás 90 fokos vízben, öblitőt is teszek hozzá, de mikor megtörölközök vele olyan furcsa szaga van, egyszerűen nem kellemes. Amikor újra mosom sem tűnik el szerintem.

A mosó gépet lent szoktam tisztítani a szitánál, 1 éve van meg szóval még új mosógép. Mit tegyek hogy jó illatú és kellemes legyen a törölköző kendő?

Más egyébb mosásakor, ruha, ágynemű, nem vettem észre ilyen szagot.



2021. okt. 18. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor nehezen szárad a törölköző. Nálam is csak akkor lesz finom illatú és puha, ha rateszem a forró radiátorra és ott szárad meg.


Vagy kint van két napig a teraszon a szárítón.

2021. okt. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az okozhatja a szagot hogy bent szárad a szárítón?
2021. okt. 18. 22:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Nem járja át a levegő, viszont nincs bent 30 fok gondolom...
2021. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs, de kint a balkonon meg árnyék van, ott is nehezen szárad,kipróbálom hogy kimosom este és ráteszem a radiátorra.
2021. okt. 18. 23:04
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nalam is árnyék van kint délelőtt, két órát süt a nap ide délután. De ezért van kint 2 napig. Az alatt megszarad, ha nem esik az eső.


Masik megoldás a radiátor.

2021. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Törölközőhöz ne tegyél öblítőt. Ha illatosítani akarod, próbáld mosóparfümmel.
2021. okt. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!