Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valakinek beszélnem kellett...

Valakinek beszélnem kellett erõl mert felörlöm magam!Mit csinàljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!2 éve felkerültem egy közeli vàrosba suliba(9-12)Úgy nèzten ki mint egy 4.-es öltözködésem valahol a béka feneke alatt,mindenki lenézett viccet csinàlt belőlem,ronda voltam....(önbizalmam 0,nem mertem beszélni senkivel)....nem is mertem baràtkozni(Antiszoc lettem többé kevésbé!)!Kevés baràtom van most is leginkàbb azok az emberek akiket ismerek 10-15 éve!Ès azok is inkàbb lànyok(fiú vagyok)Nehezen baràtkozok most is!Egész nyàron egyedül voltam(dolgoztam)ès ràjöttem hogy ez így nem fasza,vàltoztatni kell!Most 11.ben kicsit összekaptam magam de még mindig elég ronda vagyok,(az öltözködésme elviselhető) de màr annyira nem gàz!Most is szívatnak,nem tudok visszafelelni és nem is akarok....de rosszul esik,szivatnak szinte mindenért...szivatnak mert szinte csak lànyokkal lógok(ők legalàbb megèrtenek kicsit)!Nagyon nagyon rosszul esik....!Emellett èv elején besszéltem egy lànnyal akibe belezúgtam mint ló a szakadékba de amilyen hülye voltam elengedtem,mert nem volt önbizalmam ès azt hittem hogy ronda vagyok hozzà(nem irtam neki egy ideig...utàna nagyon nagyon hiànyzott ès addig örölten magam míg ràirtam de lelàttamozott)....most hogy elkezdödött a suli szinte mindennap làtom(egy a baràti körünk úgy naggyàból)...ès még mindig tetszik de csak örlöm magam de nem tudok mit tenni!Szerintem én nem ezt èrdemelném....nem vagyok bal*asz senkivel,kedves vagyok és udvarias és mégis....

2021. okt. 18. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem ezeket csak te gondolod magadról, és ezt sugárzod kifelé is.
2021. okt. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne becsüld le magad..beszélj azzal a lánnyal szerintem hasonlóan érez mint te
2021. okt. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem a minap ugyanarra mentünk nem volt siri csend...minden random tèmàról beszéltünk de...ez nem jelent semmit
2021. okt. 19. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem te a csajozáshoz még érettlen vagy, próbáld meg eztcelengedni, tudom közhely, de foglalkozz a tanulmányaiddal... kicsit odateszed magad és néhány év múlva már te láthatod azokat gyökér luzernak, akik most téged szívatnak.

Pontosan ilyen voltam en is, most volt a 20éves osztálytalálkozónk, megelégedéssel töltött el, hogy csak 2őnkből lett ember :D többiek biorobot szintig jutottak.

Ráadásul az étteremnél kiszálltam a kocsiból, az összes csorgatta a nyálát, az összes nő/csaj, akik régen átnéztek rajtam flörtölnibpróbált, az összes faxkalap akik régem beletapostak a földbe, most nyaliztak és nyálcsorgatva vizsgálták a kocsimat.


Amúgy épületgépész mérnök vagyok, az mostanában egy elég jól fizetett szakág.

38/f

2021. nov. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!