Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudnák mondani?

Mit tudnák mondani?

Figyelt kérdés
Elég jó tanuló vagyok alapból most viszont a szóbeli angol kiséretségim egyes lett. Az egyik nyelv tanárunk (aki mellesleg tetszik) rám irt utánna hogy baj van e mert nagyon ugy látszik mintha nem lenne valami rendben. El mondtam neki hogy van kis bajom de nem hittem hogy ennyire kihat rám. Azt mondta ha bármikor szeretnék beszélni nyugodtan irjak. Szeretnék de nem tudom mit mondhatnék. (Nem sokkal idősebb pályakezdő tanár) 18/l

2021. okt. 19. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyennek sosincs jó vége, a problémád van ismerősöknek barátoknak stb mondd el v idegeneknek online. Mert ő mint férfi van per pillanat jelent a storyban nem mint tanár, pláne még h tetszik is neked hamar átcsaphat a dolog másba, azzal meg ovatosan kell bánni.
2021. okt. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!