Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a cs goba valakinek fizetős...

Ha a cs goba valakinek fizetős csalása van nem bannolják?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez a kérdés merült fel bennem, ugyan is nem egyszer láttam videót és képeket hogy Novába csalnak. "Legiten" persze, semmi spinbot meg ilyesmi,

1.2:A másik kérdésem pedig az hogy mi értelme a skin changernek meg az inventory changernek?

1.3:Ha más nem látja akkor minek?

1.4:Meg mirt nem látja más ember, mirt csak te láttod?


Egyébként bevallom őszintén én is csaltam kiprobáltam egy ingyenes csalást és már kettő napra banoltak.(vagy vacoltak)


1.5:tehát ha fizetős a csalásod akkor fel juthatsz magas rangba és nem fognak vacolni?

Köszönöm a válaszokat!



2021. okt. 19. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Azért használnak fizetős csalást, mert már ingyenes a cs:go, így nem vesztenek semmit, csak egy új accot kell kreálni.

2. ha ügyesen csalsz, nem biztos hogy észreveszik

3. mert leszarja hogy mit lát a másik, neki az a lényeg hogy ő mit lát... nem másnak akar arcozni...

4. mert a te gépeden változtatja csak meg a skint... nem a steam felhőben...

2021. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2021. okt. 20. 06:39
 3/5 A kérdező kommentje:
És szerinted/szerintetek, prime fiókkal érdemes csalni? (nyilván fizetős csalással)
2021. okt. 20. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:
csak akkor ha nem sajnálod ha esetleg elveszik a primeod miatta
2021. okt. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érdemes csalni. Ha az a célod, hogy más játékostársadtól veszel el 45-60 percet az életéből, mert a csalásoddal törlődik a meccs, akkor nyugodtan csalj, de a társadalom hamar kitaszít magából.


Inkább tanulj meg játszani! Ha annyira unsz egy játékot, akkor modold, de semmiképp ne online játékmódban.

2023. júl. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!