Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma 16-17 évesek nektek milyen...

Ma 16-17 évesek nektek milyen élményeitek voltak vagy visszasírjátok a 2004-13 közötti időket amikor még tényleg csak gyerekek voltatok?

Figyelt kérdés
Én személy szerint igen én azt a korszakot tartom a választó vonalnak a mai 2010 után születettek teljesen telefon függőségük és a mi még kicsit mondhatni érdekesebb életünk közt. Mivel gondolom aki mosf 16-17 éves az tudja miről beszélek.

2021. okt. 31. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vissza viszont a legjobb az lenne, ha mai fejjel élhetnék 00'-es években. Mondjuk visszamennék 2003-ba 16 évesen, az egy nagy élmény lenne, minden jobb volt akkor.
2021. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát igen mondjuk ezt mondom hogy mi még úgy tudtunk felnőni mint ők akik az említett 00'-es években voltak 16 év körüliek aztán hát 2010 után teljesen megváltozott mivel ugybár a most 10 évesek már 5 éves korukban az Iphonet nyomják nekem meg durván 10 évesen lett meg az első telefonom az is egy valami noname gombos telefon volt (az már más hogy a második egy samsung galaxy s8 volt de arra special én gyújtöttem össze a pénzt sőt minden ami elektronikai eszkösz otthon a saját pénzemből van (nem karácsonyi vagy szülinapi mint amit most neveznek saját pénznek).


Szóval mi igen szerencsések vagyunk hogy akkor születtünk nem 5 évvel később

2021. okt. 31. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!