Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekedtetek már? Ha igen...

Verekedtetek már? Ha igen hogy volt?

Figyelt kérdés

2021. okt. 31. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Üsd, vágd, nem apád!

Vagy beszéld meg vele. Néha bejön az is.

2021. okt. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
82%
Egyoldalú volt. Engem vertek. Nem volt jó
2021. okt. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel nem vagyok egy verekedős ember,de volt már olyan hogy egy hülyegyereket felpofoztam mert egy népiváza volt.

De egyébként volt olyan hogy nem egy c-type össze tűzésben keveredtem,vagy ok nélkül belém kötöttek meg stb finomság.

De mindig kerülöm az erőszakot,de utcán mindig hordok bicskát+dezodort,meg néha néha megtartom az topjoy-os üveget.

Meg egyébként jut eszemben,kedvencem:

Képzelj el egy 12 éves 150-160cm-res sovány fiút(én voltam az),és oda jött egy 100 kilós 14 éves 170 cm-s gyerek és elkezdi nekem és elém áll és elkezd kötekedni:

-Mit mondtál?Az anyámat?

Én meg furcsa nézéssel:He?

Lás csodát:Mögötte tesója vagy haverja nem tudom kije videózott..

Ott hagytam mert nem akartam agyon veretni magam,meg minek kerüljek be az hírekbe?

2021. okt. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Múltkoriakban vettem macskatápot,aztán rá volt írva májkrém. Aztán az a valaki meg megette! Utána meg elkezdett kötekedni velem, hogy mért ilyen büdös a szám?
2021. okt. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%

Több eset is volt.

Este hazafele belémkötött 2 eléggé részeg és primitív srác.

Elég volt az egyik fejét a falba verni, a másik már nem akart tovább semmit.

Másik szintén este a vasútállomásnál, 4-5 fős cigány csapat direkt kötötözködés céllal jött oda. Nem akartam, hogy megkéseljenek, egy gyors ütés után inkább elfutottam.

Kocsmában is volt már affér, de az inkább csak lökdösődés volt mint verekedés.

2021. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!