Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha kiraboltak?

Mit lehet tenni ha kiraboltak?

Figyelt kérdés

Be voltam rúgva, leintettem egy taxist és 80 ezret kért költségnek hogy haza vigyen, mivel be voltam rúgva oda adtam.

Ne kövezzetek meg, tudom hülye voltam.



2021. nov. 1. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha adott róla nyugtát/számlát akkor nem tudsz mit tenni. Ha nem adott, jelentsd fel a NAV-nál, hogy nem ad nyugtát.
2021. nov. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
(a pénzed nyilván nem fogod viszontlátni, de legalább megüti a bokáját)
2021. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem rabolt ki téged a taxis, hiszen magad adtad neki oda a pénzt, azaz elfogadtad, amit vitelárként ajánlott! Tudod a taxis nevét, kocsi rendszámát?
2021. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Megkeresni és jól elverni azt a bűnözőt.
2021. nov. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Baranyai Máté András válasza:
100%
Hát ha csak nem 265km volt az út akkor tényleg kirabolt. Az a baj bizonyíték hiányában nem tudsz mit tenni. Megtalálhatod a környéken ahol beültél, mert taxisok szeretnek ugyanazon a környéken dolgozni. Ha legközelebb így jársz mond hogy rendőrt hívsz, hidd el egyből ingyen lesz a fuvar. Mondom ezt normális taxisként. Ezek a tetvek miatt ilyen a normális taxisok megítélése. Jó lenne eltüntetni a rabló részét ezeknek.
2021. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1

És mégis mi alapján?

A taxis biztosan hiéna, és ha nem emlékszel a rendszámára akkor buktad.

Esetleg térfigyelő kamerán visszalehet nézni a taxis rendszámát.

2021. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!