Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bet 365 nyeremeny utan hogyan...

Bet 365 nyeremeny utan hogyan es mennyit kell adozni?

Figyelt kérdés
Tegyuk fel,hogy feltoltottem 500 ezer forintot osszesen, es csak 500ezret szeretnek levenni. Ezutan is adoznom kell, vagy csak akkor ha tobbet veszek le mint amennyit feltoltottem.?

2021. nov. 12. 06:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rossz híreim vannak. A külföldi oldalon történő sportfogadást tételenként kell leadózni, tehát ha neked volt 10, vagy 20 fogadásod, és a számlaegyenleged ugyanúgy 500 ezer mint ahogy elkezdted, akkor is le kell adóznod a nyertes fogadásaid nyereményeit. (Tehát: direkt olyan jogszabály van, hogy hosszútávon ne tudj adózni és játszani. Szerintem az országban nincs olyan, aki ezt meg tudná tenni, mert egy hosszútávon nyertes sportfogadó bármennyit is nyer, az adóval bőven minuszba fog menni)
2021. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Eleg kellemetlen igy..:( Tegyuk fel kiutalom az osszegek egy skrill szamlara, azutan is ugyanez a helyzet?
2021. nov. 12. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy fogadásonként kell adózni úgy értelmezendő, hogy amint a nyertes fogadás jóváírása megtörténik a számládon, tehát már adókötelességed van. Attól függetlenül, hogy hova kéred a kiutalást, bankszámlára, skrillre, revolutra, vagy bárhova. Persze ez így nem igazán ellenőrizhető, sokan nem foglalkoznak vele, de attól még a jogszabály így szól.
2021. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont ez lett volna a kerdesem,hogy hogyan ellenorizne a nav, hogy hany fogadasbol nyertem a kiutalt osszeget?
2021. nov. 12. 23:56
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Csk a nyeremény után kell adózni.

A veszteség után nem. Szcsére !!!

2021. nov. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van olyan élethelyzet a világon, amikor veszteség után kell adózni? Hogy jön ez ide?
2021. nov. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!