Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem kell megtalálnom a...

Nekem kell megtalálnom a boldogságot?

Figyelt kérdés
Nem élvezek semmit nem lelem örömömet semmiben és olyan boldogtalan vagyok meg kiégett. Nem tudom hogy lehetnék boldog? Nekem kell megtalálnom a boldogságot? Keresnem kell azokat a tevékenységeket amik boldoggá tesznek? Mások hogy olyan boldogok? Látni rajtuk h boldogok és élvezik az életet, tudnak önfeledten szórakozni, nevetni, én már nem tudom mikor nevettem utoljára
2021. nov. 18. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:

A kérdésedben benne vannak a válaszaim. Hagyd el a kérdőjeleket és úgy olvasd el, kijelentő módban.

Segítek is: szerezz barátokat/barátnőket Olyakat, amilyen nemhez tartozol.

Jöjjetek össze, beszélgessetek. Járj velük együtt oda, ahova ők is járnak. Bizonyára megakad a szemed valakin, a másik neműekhez tartozókból (vagy az ő szemük rajtad). Kezdjetek el beszélgetni, találkozgatni. Ne gondold, hogy az első lesz az igazi, aki egy életre szól. Később vagy Neked nem jön be, vagy Te ő neki. Ez természetes velejárója a fiatalok életének. Lesz másik, harmadik...

Milyen a helyzet a szüleiddel? Velük bizonyára el-ellátogatsz rokonokhoz. Ha vannak fiatalok, csapódj hozzájuk, beszéljetek meg minden témát. Te is légy aktív a beszélgetéskor. Iskolában számtalan lehetőség van a barátkozásra, de a munkahelyen is akad pár fiatal. Ha kliensekkel dolgozol, akkor köztük is akad valaki, aki felé indíthatsz egy mosollyal, egy diszkrét kacajjal.

Sok sikert!

2021. nov. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!