Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valamelyikőtök szeretne...

Valamelyikőtök szeretne boldogan élni őrökké?

Figyelt kérdés
Sokáig úgy gondoltam hogy bármi jobb ennél a rendszernél. Ma már biztos vagyok benne, hogy a fent említett kérdés nem csupán egy álom...

2021. nov. 20. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én 🥰
2021. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez a világ már nagyon szűk nekem,nem találom benne régi helyem.
2021. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szia! Ez egy dalszöveg?🤣🤣 Majka egyik dala jut eszembe. ..Bocsi nem akarom elviccelni, csak ez jutott eszembe. Szóval egy pár éve én is igy éreztem..de olyan kérdésekre kaptam logikus válaszokat mint : mi az élet értelme? Miért van halál? Miért csak 80 évig élünk? Miért történnek tragédiák? Honnan tudjuk hogy az utolsó napokban élünk? Egyáltalán minek az utolsó napjaiban? Szóval, ha készen állsz és továbbra is nyitott vagy, szivesen írok privátba!
2021. nov. 20. 21:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ez nekem szólt,akkor fogalmam sincs hogy miből vetted le hogy nyitott lennék bármire is,úgyhogy megköszönöm ha nem írsz.
2021. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak mert feltettem egy kédést és írtál rá?🤣
2021. nov. 20. 21:17
 6/11 A kérdező kommentje:
De persze úgy kesz 😎
2021. nov. 20. 21:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak mert írtam egy feltett kérdésedre,nincs már kedved összebútorozni is?
2021. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, igazad van! Ne haragudj, kérlek!
2021. nov. 20. 21:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak arra haragszok akit ismerek,szeretek és komolyan veszek.
2021. nov. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akárhova nézek...bármely kérdés kommentjeit nézem..egy csomó indulatos, megkeseredett, rosszindulatú embert látok . 😐😐 olyan rossz hogy egyesek, mivel nem látjuk egymást mitnem engedünk meg magunknak. Mennyire tiszteletlenül beszélünk másokkal. Milyen szomorú hogy idáig fajult az ember... és hogy nehéz találni olyanokat akik kedvesek, tisztelettudók, és lehet velük beszélgetni..
2022. jan. 8. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!