Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Régi Singer pedálos varrógép...

Adam2001 kérdése:

Régi Singer pedálos varrógép elszakítja minden alkalommal a cérnát?

Figyelt kérdés

Régi singer varrógépet kapott édesanyám, amit már talán évtizedek óta nem használtak.

alapból akadás nélkül lehet hajtani, de ha befűzi a megszokott módszerrel, az első vagy második hajtásnál vagy fordulatnál (nem értek hozzá)

elszakad a cérna. vagy ha éppen nem szakad el, akkor a varrás másik oldalán ilyen össze-vissza lessz a cérna. A képeken úgy is látszik...


a kinézetéröl ne ejtsünk szót, először azt szeretnénk összehozni hogy működjön...


Itt vannak a képek a gépröl, és arrol hogy mit csinál a cérnával:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


édesanyám azt mondja, hogy be kell álítani, viszont nincs rá túl sok lehetőség mármint mechanikailag...

én arra gondolok hogy a cérna befűzésének a módja nem felel meg.

interneten semmi ehhez való utasítást nem találtam, szóval ha valaki tudna linkelni egy akármilyen használati útmutatást vagy oktató videót, azt megköszönném :D



2021. nov. 21. 21:27
 1/6 anonim válasza:
Lehet, hogy a tű nem megfeleő. Nekem is hasonló gépem van, és ugyanez volt a probléma. A tűcsere segített, de nem tökéletes. Nehéz megfelelő tűt találni ezekhez a gépekhez.
2021. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs a közeletekbenegy varrógépszerelő...?
2021. nov. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha hurkolódik a varráskép, akkor a felső cérnaszorítón kellene állítani...


Ha az alsó szál hurkolódik, akkor pedig a bobbin-on lévő csavaron kell picit tekerni.

2021. nov. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt találtam neked...


[link]

2021. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3# húúhaa az lehetséges hogy nincsen bobin?

itt csak egy kúp alakú fém orsó van.

2021. nov. 21. 23:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Muszáj lennie alsó bobbin-nak! Arról jön az alsó szál! Ez minden varrógépen így van.
2021. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!