Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől köhöghetek? Valami...

Mitől köhöghetek? Valami tipp, hogy enyhitsem a köhögést?

Figyelt kérdés
Sajnos kb 4 éve megbetegedtem, nem gyógyultam ki egyhamar a mandullagyulladásból és azóta tart a köhögésem. Időnként elmúlik, 1-2 hónapra, majd megint előjön. Már voltam allergiaorvoshoz, tüdőröntgenre, mindenféle orvoshoz, semmit nem találtak. Minden rendben, a vérem is jó. 5 hónapos a kisbabám, mikor terhes voltam, azt hittem a köhögés miatt hamarabb megszülök, de hálistennek végig húztam 9 hónapot. Mikor megszültem, 3 hónapra elmúlt. egyet nem köhögtem. Legutóbb Gombát találtak a torkomban, amire irtak ki kezelést. A mandullám mindig nagy, kiskoromban is beteges voltam. Hűtőscukorka nélkül nem tudok létezni, mindig van strepsils a táskámban, ha rám jön rohamban, folyt megfelé, összeszorul a torkom, tüdőm. Mitől lehet ez? segitsetek kérlek, mert már nem birom! Nem hiszem, hogy a stressz miatt ennyire köhöghetnék évek óta, de nagyon stresszes vagyok amúgy. A lényeg, hogy nem egész nap köhögök, hanem rohamokban jön rám, de már nem bírom elviselni.

2021. nov. 22. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyál rendszeresen gyömbér teát. Vágd apróra a gyömbért, főzd puhára. A levét iszogasd meg, a gyömbér darabokat eszegesd meg 1 nap alatt.
2021. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Allergén vizsgálatok megvoltak?

A gomba hogy került a torkodra?

Mivel kezelték? Csak tünetileg, vagy gyökeresen kiirtották? Mert akkor visszatérhet, sőt, a tüdődig is eljuthat. Vizsgáltasd ki magad alaposabban. A gyereknek sem jó, és ha elkapja agombát, életveszélyes is lehet. Verd ki az orvosokból, hogy járjanak a végére. Légutak-tüdő-szív összefüggenek. A szívedet is gyengítheti a krónikus roham.

2021. nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, megvoltak. nem vagyok allergiás. a gombát is én magam láttam meg, nem az orvos, sárga kis pöttyök a mandullám mögött. tünetileg irtották ki csak. én is nagyon félek már, hogy valami nagy bajom lesz :(
2021. nov. 23. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!