Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellemek léteznek? Konkrét...

Szellemek léteznek? Konkrét dolgokat is írhattok, amit például már átéltetek szellenekkel kapcsolatban!

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel ez a téma! Előre is köszönöm a válaszaitokat!
2008. dec. 13. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Hát azt nem, hogy szellemek léteznek-e, de keresők igen!!!

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=szellemek&sb..

2008. dec. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Csak néhány száz ilyen kérdés van ezen az oldalon.. ezt nyilván ki is írta amikor feltetted ezt a kérdést..
2008. dec. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizonyára igen. Minden embernek van lelke, s mikor meghal a teste a földbe kerül de a lelke a földön marad. Az ilyen lelkek a szellemek. De persze nem minden lélek marad a földön vannak akik tovább lépnek.
2008. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én hiszek a szellemekben és szerintem léteznek is.én már láttam és ne higgyetek hüjénke de ez igaz.mert 1szer a bnőmmel idéztünk.meg azota sok megmagyarázhatatlan dolog történik velünk.
2009. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Léteznek mert érzem őket. Nálunk a tv önműködő lett és ki be kapcsol hangot ad magára. A villany ami nem is volt bekötve fölkapcsolt a teraszon magától. Az ajtó ki nyílik.

Ja és pár hete különös alakok járkálnak az ablak alatt.

Múltkor egy árnyék szalad el előttem. Apró fuvallatok. A szellemek köztünk élnek!

2009. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!