Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most kerültem egyetemre, ahol...

Most kerültem egyetemre, ahol bekerültem egy baráti társaságba. Eleinte minden rendben volt, de valamikor megváltozott valami. Mit tegyek? Hagyjam csak úgy ott őket?

Figyelt kérdés
Először csak az egyik lány próbált nem beszélni velem és kiszorítani, de már egy másik "barátnőm" is ezt teszi. Tudni kell azt is, hogy az első lány megismerkedett az utóbbi lány egyik ismerősével (fiúval), és azóta szorosabb a kapcsolatuk. Van két lány akivel jobban elvagyok. Bulizni jó velük, de valahogy a hétköznapokban nem olyan jó, és eléggé kiszorítottnak érzem maga, és én nem szeretek a háttérben lenni. Gondolkoztam azon, hogy kiválok tőlük, és másokhoz csatlakozni (mivel nem csak velük vagyok jóban a szakról meg az egyetemen, bár tény hogy ezzel a társasággal vagyok már év eleje óta), de mi van, ha később nem fognak hozzám szólni, azok akikkel jóban vagyok? Mi lehetne a legjobb megoldás?
2008. dec. 13. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te is tudod ,hogy ez nem barátság...vagyis nem úgy jön le! Mi az h kiszorítanak??Ha igazi barátaid lennének nem tennék ezt veled...meg ha több olyan ember van akivel szívesen beszélgetsz,jól elvagy akkor nem kár ezért a kapcsolatért!S ne aggódj nme kell neked futni utánuk lássák csak h jól megvagy te egyedül és másokkal is!!! És ne olyan barátokra legyen szükséged...akik nem becsülnek meg eléggé!!
2008. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tegyünk különbséget barát, haver és ismerős között. A barátok esetében ilyen kérdés nem merül fel, mert eleve tőlük kérdi meg az ember. A haverok meg csak haverok. Jó velük lógni, de nincs különösebb érzelmi kötődés.


Barátokra kell törekedni, haverok korlátlan mennyiségben kerülnek.

2008. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!