Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehetne kitiltatni azt...

Hogyan lehetne kitiltatni azt a jelenleg 45%-os hasznosságú trollt, aki végigmegy bizonyos kérdések összes válaszán és lepontoz minden választ?

Figyelt kérdés
Moderátorok figyelmébe.

2021. dec. 2. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy, tekintve hogy szabályt alapvetően nem szeg.
2021. dec. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Nem fogják tiltani, mert nem sért szabályt.

Egyszerűen felül/túl kell őt szavazni hasznos értékelésekkel. Mivel ő ellentétesen szavaz a többséggel, ezért őt fogja az oldal büntetni, és folyamatosan egyre kevesebb százalékot ér majd a lepontozása. Így minél több idő telik el, annál kisebb mértékben tud rombolni és annál kevesebb ellenszavazat kell a lepontozása kiegyenlítéséhez.

2021. dec. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pont ezekre gondoltam én is. Egyébként külnösebben nem zavar a dolog, csak nem értem, miért csinálja ezt. Gondolom, ugyanazért, amiét egyesek bizonyos youtube videókat megnézés nélkül lepontoznak, illetve a live videókat lepontozzák még mielőtt a youtuber elkezdene beszélni.
2021. dec. 2. 11:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!