Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Én zsidó vallású ember vagyok,...

Én zsidó vallású ember vagyok, szombaton kellene dolgozzak, de vallásom szerint ezt nem lehet, de szombaton ledolgozandó nap van, szabadásom nincs, ilyenkor mit tehetek? Táppénz természetesen nem megoldás.

Figyelt kérdés
2021. dec. 4. 03:53
1 2
 11/12 peti 56 válasza:

Ez hasonló a "Talmud" tanitásához miért irom ? Tapasztalat .

Te mentél oda dolgozni a munkaszerződés kötelez. Szabadság kivételekor sem te határozod meg hogy mikor mégy szabira 2/3 részével a munkáltató rendelkezik - ez jogot sért de nem érdekes - most vissza a talmudhoz " megkötözöd felebarátodat és az éhenhal nem vagy felelőps az ő életéért " IGAZ ? NEM ÉS NEM -ez gyilkosság még testvérek között is.Tehát a vallás nem birálja felül a jogot,voltak akik nem vonultak katonai szolgálatba ,mert az ellenkezik a valásukkal -és leülték mint a bünözők 2,avagy 2,5 évet .

2022. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű felmondassz hogy nem tudod összeeggyeztetni a munkádat és a vallásodat aztán keresel olyan munkát aminek megfelel számodra az időbeosztása.
2022. jan. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!